Školení

Doškolení zkušených interních auditorů online

Jsme si vědomi, že čas je drahý pro každého z nás, a proto jsme pro Vás, zkušené auditory, připravili průběžný vzdělávací program, a to „Povinné doškolení zaměřené na novinky v normě ČSN EN ISO 19011:2019“. V rámci tohoto dvouhodinového vzdělávacího modulu Vás budeme seznamovat s aktualitami normy, a reagovat na Vaše konkrétní aktuální otázky „zapeklitějšího charakteru“. V rámci kurzu nemáme ambici seznamovat účastníky s celou normou.
Bonusem z kurzu pro Vás bude kompletní prezentace našeho školení, kterou můžete využít při interním školení Vašeho auditního týmu.

Nejbližší termíny nabízeného školení:

DatumČasMístoCena
23. 03. 2021 9:00 - 11:00Chrastava1.600,- Kč (DPH neuplatňujeme)Objednat
08. 06. 20219:00 - 11:00Chrastava1.600,- Kč (DPH neuplatňujeme)Objednat

Co si za 2 hodiny z kurzu odnesete?

Věnujeme vám také vzorové dokumenty v celkové hodnotě 750 Kč.

1. Databázi rizik a příležitostí pro proces interního auditu
Excelová tabulka obsahuje 55 vzorových rizik a příležitostí. Vy si konkrétní rizika a příležitosti ze seznamu pouze vyberete a máte za 10 minut hotovo.

2. Formuláře pro plán, program a zprávu z auditu
Nechte se inspirovat naším vzorovým interním auditem. Ušetřete si minimálně 2 hodiny, které byste jinak vytvoření formulářů věnovali. V předvyplněné zprávě z auditu jsou použity správné formulace a důkazy, které auditor chce ve zprávě vidět.

3. Prezentaci k proškolení kolegů interních auditorů u Vás ve firmě
Víte, že můžete proškolit své kolegy interní auditory sami? Prezentaci si ale musíte připravit, což Vám určitě 1 den zabere. My Vám ji poskytneme k dispozici, a to ve formátu .ppt.

Lektor Vašeho školení

Ing. Jiří Bláhovec
Jiří je absolventem Univerzity Pardubice. Působí jako senior konzultant u zákazníků naší společnosti a partnerské společnosti QC Group, s.r.o. Úspěšně implementuje ISO 9001 a ISO 14001. Je také expertem pro projekty GDPR. Poskytuje službu externího manažera kvality, interního auditora a má již za sebou více než 25 úspěšných implementací. Jiří je také součástí lektorského týmu naší i partnerské společnosti QC Group. Pravidelně školí a vede workshopy zaměřené požadavky normy ISO 9001 a na interní audity dle ISO 19011:2019.

Jak probíhá online školení

Propojíme se přes komunikační aplikaci ZOOM. Objektivní celosvětová situace nás všechny tak trochu donutila vvužít ke komunikaci po přechodnou dobu i platformy pro dálkovou, tzv. on-line komunikaci. Jistě máte také určitou zkušenost. V nabídce jich je mnoho. Nám se nejlépe osvědčila platforma ZOOM. Aplikace umožňuje, že i Vy se budete moci do školení interaktivně zapojit. Můžete se lektora ptát na cokoliv, co Vás bude zajímat k probíranému tématu a Vašich konkrétních situací v oblasti QMS. Právě tak jako školíme prezenční formou, i naše on-line školení jsou organizována pro menší skupiny. To proto, aby byla možná dobrá interakce v daném vymezeném čase pro příslušné školení. Zaručujeme stejnou kvalitu školení, jako u prezenční formy.

Den předcházející školení se s Vámi lektor prostřednictvím testovacího odkazu propojí, abychom oboustranně měli jistotu, že jsme připraveni na druhý den se on-line potkat bez jakýchkoliv komplikací s IT technikou.

Časový harmonogram školení: 9:00 – 11:00

Studijní podklady včetně .ppt prezentace a šablon Vám pošleme den před konáním školení v elektronické podobě.

Netrváme na autorských právech. Můžete si ze školení pořídit záznam a později se k němu vrátit.

Reference

Liberecký kraj
Město Liberec
Ministerstvo pro místní rozvoj
Euroregion Nisa
EMJ, s.r.o.
MAS Český ráj a Střední Pojizeří
MAS Podještědí
Mikroregion Litomyšlsko
Město Chrastava
Regioplan s.r.o.
Baltaxia a.s.
Kvapro s.r.o.
Expirit s.r.o.
Ernst & Young
Fond dalšího vzdělávání v Praze
Město Nový Bor
Město Lomnice nad Popelkou
Město Dubá
Bezmezer, o.p.s.
Gmina Mirsk
Gmina Nowogrodziec
Gmina Szczyrk
Miasto Jelenia Góra
QC Group, s.r.o.
Město Dobříš
Město Terezín
Město Hořovice
Miasto Szklarska Poręba
Miasto Złotoryja
Město Mimoň
Obec Albrechtice v Jizerských horách
Obec Paseky nad Jizerou
Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o.
DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Centrum pro regionální rozvoj České republiky
KERAVA AUTOMOTIVE, S.R.O.
INVA družstvo o. z. KALAK