Školení

Systém managementu kvality, metody aplikované do řízení institucí veřejné správy

Využijte efektivně čas pro své vzdělávání a během jednoho školícího dne s námi získejte teoretické a praktické znalosti. Na příkladech z praxe Vám ukážeme, jak se rychle a efektivně zorientovat v problematice systému managementu kvality, metod aplikovaných do řízení institucí veřejné správy.

Komu je kurz určen

Kurz je určen pro zaměstnance úřadů a zástupce samosprávy měst. Pro absolvování kurzu nejsou požadovány žádné znalosti. Provedeme Vás problematikou implementace systému managementu kvality do procesů řízení územních samosprávných celků.

Okruhy probírané na kurzu

 1. Úvod do řízení kvality
 2. Terminologie SMK
 3. Národní podpora řízení kvality - řízení kvality ve veřejné správě
 4. Doporučený rozsah řízení kvality v rámci instituce veřejné správy
 5. Postup zavádění řízení kvality
 6. Principy TQM
 7. Metody kvality
  • Sebehodnocení dle CAF
  • Plnění požadavků na systémy řízení dle ISO norem
  • Místní Agenda 21
  • Model excelence EFQM
  • Společenská odpovědnost (CSR)

Lektorka Vašeho školení

Ing. Barbara Vítková
Barbara působí v oblasti SMK aplikovaných do systémů řízení kvality územně samosprávných celků, dále v oblasti dotačního managementu a strategického plánování již 17 let. Její školení jsou plná názorných a konkrétních příkladů vycházející z její osobou připravených, administrovaných či koordinovaných projektů. Školení jsou připravená strukturovanou formou ve snaze danou problematiku řešit vždy v souvislostech.

Na co se můžete těšit

Odnesete si: tištěné školicí materiály, psací potřeby a osvědčení, které potvrzuje absolvování kurzu „Systém managementu kvality, metody aplikované do řízení institucí veřejné správy“

Občerstvení: neomezené množství kávy a čajů, výborné koláče, čerstvé bagety, teplý oběd

Počet účastníků: maximálně 15 osob

Rozsah školení: 9:00 – 16:00 včetně pauzy na oběd

Vemte svého kolegu s sebou a my vám dáme 10 % slevu pro každého.

Novinky

Konference

Aktuální nabídka školení

Z naší aktuální nabídky školení si dovolujeme upoutat Vaši pozornost na tři nově otevřené kurzy: Interní audity dle EN ISO 19011:2018, Interní auditor ISO 9001 a Dotační management.

více info


Ucelený balíček služeb v oblasti marketingových aktivit organizací a společností

Dovolíme si představit další ucelený balíček služeb, a to v oblasti marketingových aktivit organizací a společností. Proč je důležité nepodcenit marketingovou strategii? A v čem spočívá naše pomoc v oblasti marketingu?

číst článek


Kurz Revize norem ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Pokud Vás trápí, jak připravíte svoji firmu na certifikaci podle nových požadavků ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015, tak jsme si dovolili v termínu 19. 06. 2018 v Liberci pro Vás připravit praktický workshop

číst článek


Nabídka v oblasti školení

Vzhledem k neustále se měnícím nárokům ekonomického prostředí je formování odborné kvalifikace a neustálé zlepšování úrovně pracovních schopností managementu nutnou „standardní“ součástí každé organizace, která chce úspěšně v dlouhodobém časovém horizontu fungovat a prosperovat ...

číst článek


EFFeM na Facebooku