Výjezdní školení

Výjezdní školení

Připravujeme pro Vás několik výjezdních školení, jejichž obsahem budou kurzy dle Vašeho požadavku „ušité na míru“. Nebudou to pouze kurzy zaměřené na ISO problematiku, ale také Vám budou k dispozici naši výborní lektoři specializovaní na komunikační dovednosti, time management, práci se stresem, atp.

Místně jsme vybrali regiony jako je jižní Morava, ale i naši severskou oblast Jizerských hor a Krkonoš i destinaci v horské oblasti polského příhraničí.

Termíny na „otevřená výjezdní školení“ budou zde k dispozici v listopadu 2020.

Velmi se těšíme na setkání s Vámi, společně strávený čas při zajímavých školení, zajímavých relaxačních aktivitách a pobytu v přírodě, ale i doprovodném sportovně, kulturně a společenském programu.

Novinky

Aktuální nabídka školení

Z naší aktuální nabídky školení si dovolujeme upoutat Vaši pozornost na tři nově otevřené kurzy: Interní audity dle EN ISO 19011:2018, Interní auditor ISO 9001 a Dotační management.

více info


Ucelený balíček služeb v oblasti marketingových aktivit organizací a společností

Dovolíme si představit další ucelený balíček služeb, a to v oblasti marketingových aktivit organizací a společností. Proč je důležité nepodcenit marketingovou strategii? A v čem spočívá naše pomoc v oblasti marketingu?

číst článek


Kurz Revize norem ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Pokud Vás trápí, jak připravíte svoji firmu na certifikaci podle nových požadavků ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015, tak jsme si dovolili v termínu 19. 06. 2018 v Liberci pro Vás připravit praktický workshop

číst článek


Nabídka v oblasti školení

Vzhledem k neustále se měnícím nárokům ekonomického prostředí je formování odborné kvalifikace a neustálé zlepšování úrovně pracovních schopností managementu nutnou „standardní“ součástí každé organizace, která chce úspěšně v dlouhodobém časovém horizontu fungovat a prosperovat ...

číst článek


Sledujte nás