Analýzy a plánování procesů firem, integrace a implementace systémů ISO a přípravy k certifikaci

Navazujeme na předchozí příspěvek a v rámci webové prezentace společnosti EFFEM BV, s.r.o. si dovolíme trochu přiblížit nabídku našich služeb v oblasti analýzy a plánování procesů firem, integrace a implementace systémů ISO a přípravy k certifikaci.

Primárním úkolem kvalitního strategického managementu je usilování o nalezení faktorů, které povedou organizaci k úspěšnosti, k dokonalosti, k prosperitě. Hlavními faktory prosperity z pohledu „vnějška“ je především trh práce, trh výrobků a služeb, zásahy státu, územní správa, environmentální požadavky, trh kapitálu…Neboli chod žádné organizace neprobíhá v tzv. „skleníkových podmínkách vlastního mikroklima příslušné organizace“, je ovlivňováno řadou externích faktorů, které je třeba monitorovat, analyzovat a co nejefektivněji je promítat do praxe řízení organizace.

Co se týče „vnitřního prostředí“, jako rozhodující faktory lze vnímat strategii, strukturu a kulturu. Mezi tím vším, aby to mohlo vést k prospěritě společnosti, musí být nastaven optimálně a efektivně systém procesního řízení a komunikace a v tomto ohledu můžeme být pro vás spolupracujícím partnerem. Metody a techniky strategického managementu si volí každá organizace dle svého uvážení. My se zaměřujeme především na přístupy managementu kvality.

Přístupy managementu kvality vycházející ze standardních požadavků norem ISO či přístupů TQM jsou aplikovatelné v jakékoli organizaci, proto nabízíme poradenství jak firemní klientele, tak klientům veřejného i neziskového sektoru.

Naše nabídka služeb pro možnou spolupráci s Vámi:

V čem Vám můžeme být dobrým partnerem?

Efektivně propojujeme systémy ISO, BOZP, ekologie, GDPR, IT, ekonomiky, controllingu a personalistiky do jednoho, s cílem vytvoření integrovaného systému, který je srozumitelný, a pro vnitřní i vnější komunikaci managementu lépe uchopitelný.

Kompletně vás provedeme přechodem na revize norem ISO 9001 a 14001 prostřednictvím praktického workshopu, poskytnutím vyladěného nástroje pro analýzu rizik a kontextu nebo zavedením na klíč přímo u vás.

Zajistíme Vám externího manažera systému. Tuto službu doporučujeme tam, kde nedochází k plnému vytížení interního manažera kvality. Z praktického pohledu situace vypadá tak, že náplň práce interního pracovníka (manažera kvality) na plný úvazek zvládneme za 1/3 jeho času. A většinou snížíme zátěž ostatních pracovníků. Přitom Vás můžeme obohatit o dobrou zkušenost a praxi aplikovanou v jiných oborech…..

Jsme schopní se velice rychle zorientovat ve Vaší stávající dokumentaci, zanalyzovat aktuální stav a umíme rozšířit Váš integrovaný systém o další normy s jejím využitím. Při spolupráci s klientem při prvních implementacích již pracujeme v kontextu  budoucího rozšíření.

V rámci naší spolupráce provádíme aktualizaci registru kontextu a rizik, kontrolu neshod, vyhodnocení a stanovení cílů, zpracování zprávy o přezkoumání, hodnocení dodavatelů a provedení interního auditu včetně hodnocení souladu s legislativou životního prostředí.

Malým i velkým firmám zajišťujeme službu outsourcovaného interního auditora. Zajistíme interní audit vysoce kvalifikovanými auditory se zkušenostmi z desítek interních a certifikačních auditů. Umíme ISO 9001, 14001, 18001, 13485, 50001, 22001, 20000_1 a 27001.

Zajišťujeme BOZP pro malé a střední firmy odborně způsobilou osobou (OZO). Proškolíme vaše zaměstnance, provedeme roční prověrku a zpracujeme povinnou dokumentaci.

ISO na poprvé zavedeme, vždycky s vámi obhájíme a zároveň vás ho naučíme.

Pokud jste si z nabídky našich služeb vybrali, jsme tu pro Vás a budeme se těšit na spolupráci s Vámi! Neváhejte nás oslovit prostřednictvím kontaktního formuláře , náš obchodní zástupce pan Petr Zajíček si s Vámi domluví obchodní schůzku a na ní konkrétní předmět a formu naší spolupráce.

Cílíme na 100% kvalitu, a proto k naší práci přistupujeme velice zodpovědně. Velice nás těší, pokud jsou klienti s našimi službami spokojení. Je nám ctí, když u nás naši klienti zůstávají a spolupráce je dlouhodobějšího charakteru.

Reference

Liberecký kraj
Město Liberec
Ministerstvo pro místní rozvoj
Euroregion Nisa
EMJ, s.r.o.
MAS Český ráj a Střední Pojizeří
MAS Podještědí
Mikroregion Litomyšlsko
Město Chrastava
Regioplan s.r.o.
Baltaxia a.s.
Kvapro s.r.o.
Expirit s.r.o.
Ernst & Young
Fond dalšího vzdělávání v Praze
Město Nový Bor
Město Lomnice nad Popelkou
Město Dubá
Bezmezer, o.p.s.
Gmina Mirsk
Gmina Nowogrodziec
Gmina Szczyrk
Miasto Jelenia Góra
QC Group, s.r.o.
Město Dobříš
Město Terezín
Město Hořovice
Miasto Szklarska Poręba
Miasto Złotoryja
Město Mimoň
Obec Albrechtice v Jizerských horách
Obec Paseky nad Jizerou
Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o.
DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Centrum pro regionální rozvoj České republiky
KERAVA AUTOMOTIVE, S.R.O.
INVA družstvo o. z. KALAK