Design

Design

Každá firma si zakládá na kvalitě nebo ceně svých služeb či produktů. Dnes při srovnatelné konkurenci, která je všudypřítomná, je důležité odlišit se od ostatních. Logo, barevnost, písmo, doprovodné grafické prvky, claim a jejich použití na firemních materiálech je to, co se veřejnosti zapisuje do paměti, a primárně vás od konkurence odlišuje. Kvalitní, originální a zajímavá prezentace či vzhled je klíčem k Vašemu úspěchu.

Firemní klientele, ale i organizacím veřejného a neziskového sektoru nabízíme služby grafického a produktového designu v širokém rozsahu. Spolupracují s námi mladí umělci, kteří mají originální nápady a nesklouzávají ke stereotypnímu řešení.

Grafický design

Tiskoviny
Plakáty, letáky, brožury, vizitky, pozvánky, oznámení či PF...

Loga
Logotyp, corporate identity s logomanuálem.

Grafické zpracování reklamních předmětů

Outdoorová grafika
Cedule, billboardy, bannery, roll upy, …

Obalová grafika

Ilustrace
Jak digitální, tak analogové...

Webové bannery

Kresba na zakázku
Dle přání nebo v rámci Vašich eventů či různých akcí.

Produktový design

Návrhy interiéru

3D modelování
Parametrické modelování, ...

Návrhy reklamních předmětů

Návrhy produktů
Nábytek, sklo, porcelán, hudební nástroje, šperky, světelné objekty, doplňky, elektronika, …

Ukázky tvorby

https://www.instagram.com/krlnvtkv/
https://www.instagram.com/velenskyfrantisek/

Rádi se přizpůsobíme a necháme inspirovat Vašimi požadavky, ale také můžete nechat tvorbu čistě na nás. Bude nám ctí napomoci se zviditelňováním Vaší firemní identity. Neváhejte nás oslovit prostřednictvím kontaktního formuláře zde: http://www.effem.cz/kontakt.html, domluvíme si konzultační schůzku a na ní konkrétní předmět a formu naší spolupráce. Cílíme na 100% kvalitu, a proto k naší práci přistupujeme velice zodpovědně. Velice nás těší, pokud jsou klienti s našimi službami spokojení. Je nám ctí, když u nás naši klienti zůstávají a spolupráce je dlouhodobějšího charakteru.

Kontaktujte nás na info@effem.cz

Novinky

Konference

Aktuální nabídka školení

Z naší aktuální nabídky školení si dovolujeme upoutat Vaši pozornost na tři nově otevřené kurzy: Interní audity dle EN ISO 19011:2018, Interní auditor ISO 9001 a Dotační management.

více info


Ucelený balíček služeb v oblasti marketingových aktivit organizací a společností

Dovolíme si představit další ucelený balíček služeb, a to v oblasti marketingových aktivit organizací a společností. Proč je důležité nepodcenit marketingovou strategii? A v čem spočívá naše pomoc v oblasti marketingu?

číst článek


Kurz Revize norem ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Pokud Vás trápí, jak připravíte svoji firmu na certifikaci podle nových požadavků ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015, tak jsme si dovolili v termínu 19. 06. 2018 v Liberci pro Vás připravit praktický workshop

číst článek


Nabídka v oblasti školení

Vzhledem k neustále se měnícím nárokům ekonomického prostředí je formování odborné kvalifikace a neustálé zlepšování úrovně pracovních schopností managementu nutnou „standardní“ součástí každé organizace, která chce úspěšně v dlouhodobém časovém horizontu fungovat a prosperovat ...

číst článek


EFFeM na Facebooku