Mimořádná situace

Vážení klienti,

Ministerstvo zdravotnictví připravilo pozvolný plán návratu do běžného života (více zde: https://koronavirus.mzcr.cz/uvolnovani-opatreni/). Uváděn do praxe bude jen za předpokladu, že se situace bude i nadále vyvíjet dobře. Vláda na svém zasedání ve čtvrtek 30. 4. 2020 rozhodla o dalším uvolňování vybraných opatření. Časový harmonogram byl proto aktualizován a je platný k 30. 4. 2020.

V reakci na uvolňování opatření (v souvislosti s koronavirovou krizí) si dovolujeme oznámit, že od pondělí 11. 05. 2020 již naše spolupráce na projektech a strategických dokumentech bude organizována v režimu přibližujícím se „normálu“, a to dle předem domluvených konzultací (fyzicky – ne on-line jako dosud, nýbrž u klienta neb v naší kanceláři v Chrastavě, na adrese Nádražní 210), samozřejmě při respektování bezpečnostních podmínek.

U přeshraničních projektů jsme museli u některých projektů zažádat o změny v harmonogramu plnění, některé projekty byly ukončeny ve fázi splněných hlavních milníků projektů, doprovodné akce u investičních projektů v tomto roce nerealizujeme. S manažery Euroregionu Nisa jsme v průběžném kontaktu jak při řešení aktuálních změn na projektech, které jsou v realizační fázi, tak ale také v rámci budoucích výzev pro předkládání projektů v rámci Fondu mikroprojektů česko-polské přeshraniční spolupráce. Nejbližší výzva, již 13. výzva na předkládání projektových žádostí, je aktuálně otevřená a běží do 13. 10. 2020. Euroregionální řídící výbor by měl projekty schvalovat 28. 01. 2021. Pokud máte v záměru připravovat přeshraniční projekt (s realizací v r. 2021), jsme tu pro Vás, neváhejte nás kontaktovat na info@effem.cz, pomůžeme Vám zpracovat projektovou žádost.

Zároveň se omlouváme, vzhledem k nemožnosti (z objektivních důvodů) realizovat stavební úpravy budoucího zázemí pro čajovnu a prostor pro organizaci školících aktivit dle původního harmonogramu, pokračujeme ve stavebních úpravách, a prosíme tedy o shovívavost, pokud nás navštívíte v naší kanceláři, budete částečně stále ještě procházet stavbou. Jestliže rozvolněná opatření zůstanou v platnosti tak, jak aktuálně jsou, předpokládáme, že v červenci 2020 budou prostory čajovny již k dispozici veřejnosti.

Reference

Liberecký kraj
Město Liberec
Ministerstvo pro místní rozvoj
Euroregion Nisa
EMJ, s.r.o.
MAS Český ráj a Střední Pojizeří
MAS Podještědí
Mikroregion Litomyšlsko
Město Chrastava
Regioplan s.r.o.
Baltaxia a.s.
Kvapro s.r.o.
Expirit s.r.o.
Ernst & Young
Fond dalšího vzdělávání v Praze
Město Nový Bor
Město Lomnice nad Popelkou
Město Dubá
Bezmezer, o.p.s.
Gmina Mirsk
Gmina Nowogrodziec
Gmina Szczyrk
Miasto Jelenia Góra
QC Group, s.r.o.
Město Dobříš
Město Terezín
Město Hořovice
Miasto Szklarska Poręba
Miasto Złotoryja
Město Mimoň
Obec Albrechtice v Jizerských horách
Obec Paseky nad Jizerou
Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o.
DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Centrum pro regionální rozvoj České republiky
KERAVA AUTOMOTIVE, S.R.O.
INVA družstvo o. z. KALAK