Spouštíme nové webové stránky

Máme radost, „spouštíme“ přehlednější webové stránky. Připravili jsme pro naši prezentaci upravenou, srozumitelnější verzi našich webových stránek.

Základem naší činnosti jsou kvalitní služby v oblasti řízení především pro management firem, organizací a klientelu veřejné správy. Nabízíme spolupráci v problematice strategického plánování, programování a sestavování akčních plánů včetně monitoringu, dotací, projektové činnosti, analýze procesů, integrace a implementace systémů ISO, přípravě k certifikaci, školení a vzdělávací aktivity,  a dále spolupráci v oblasti marketingu firem a organizací, designu grafickém a produktovém, překladatelské a tlumočnické činnosti.

Dovolíme si trochu přiblížit nabídku našich služeb v oblasti strategického plánování a dotačního managementu.

Proč je důležité nepodcenit strategické plánování? A v čem spočívá naše pomoc v oblasti strategického plánování a dotačního managementu?

Strategické plánování je důležitým nástrojem pro dosahování cílů a efektivní řízení jakékoli organizace (firemní klientela, i veřejný či neziskový sektor). Pomůžeme Vám identifikovat Vaše slabé i silné stránky, ohrožení a příležitosti rozvojového potenciálu. Na základě faktické analýzy prostředí a Vaší zpětné vazby připravíme Vaši rozvojovou strategii, součástí které bude i databáze prioritních projektových záměrů. Pomůžeme Vám, pokud nám svěříte svou důvěru, s přípravou projektů včetně veškerých potřebných povinných příloh tak, abyste mohli využít dotačních prostředků v rámci aktuálně běžícího programového období.

Naše nabídka služeb pro možnou spolupráci s Vámi:

Pokud jste si z nabídky našich služeb vybrali a máte potřebu externě řešit své projektové záměry, či potřebujete zpracovat rozvojové koncepce včetně analýz, jsme tu pro Vás a budeme se těšit na spolupráci s Vámi! Neváhejte nás oslovit prostřednictvím kontaktního formuláře , domluvíme si konzultační schůzku a na ní konkrétní předmět a formu naší spolupráce. Cílíme na 100% kvalitu, a proto k naší práci přistupujeme velice zodpovědně. Velice nás těší, pokud jsou klienti s našimi službami spokojení. Je nám ctí, když u nás naši klienti zůstávají a spolupráce je dlouhodobějšího charakteru.

Reference

Liberecký kraj
Město Liberec
Ministerstvo pro místní rozvoj
Euroregion Nisa
EMJ, s.r.o.
MAS Český ráj a Střední Pojizeří
MAS Podještědí
Mikroregion Litomyšlsko
Město Chrastava
Regioplan s.r.o.
Baltaxia a.s.
Kvapro s.r.o.
Expirit s.r.o.
Ernst & Young
Fond dalšího vzdělávání v Praze
Město Nový Bor
Město Lomnice nad Popelkou
Město Dubá
Bezmezer, o.p.s.
Gmina Mirsk
Gmina Nowogrodziec
Gmina Szczyrk
Miasto Jelenia Góra
QC Group, s.r.o.
Město Dobříš
Město Terezín
Město Hořovice
Miasto Szklarska Poręba
Miasto Złotoryja
Město Mimoň
Obec Albrechtice v Jizerských horách
Obec Paseky nad Jizerou
Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o.
DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Centrum pro regionální rozvoj České republiky
KERAVA AUTOMOTIVE, S.R.O.
INVA družstvo o. z. KALAK